Categories
Uncategorized

makina me qera tirane | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme  makina me qera që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.Al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina me qera tirane,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.Al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.

Si hapësira më e madhe në internet ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.Al.

—SUPER VILE ME QERA TE TEGU Sot sixteen:12Vila , Tiranë
—SUPER VILE ME QERA TE TEGU
2 000 EUR / muaj

Online
@Jepet Vile Me Qera Ne LunderSot sixteen:07Vila , Tiranë
@Jepet Vile Me Qera Ne Lunder
2 500 EUR / muaj

Online
Apartament 2+1 Me Qera Te Xhamia e Tabakeve TiraneSot 15:40AGJENT PËR SHITJE TË PRONËS Apartamente , Tiranë
Apartament 2+1 Me Qera Te Xhamia e Tabakeve Tirane
500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Apartament 3+1 Me Qira Ali Demi TiraneSot 14:34Apartamente , Tiranë
Apartament three+1 Me Qira Ali Demi Tirane
500 EUR / muaj

Numri i dhomave: four
Sipërfaqe: one hundred fifty
Qera, Vilë, Teg, Tiranë, 2500 € Muaj, ID PRO26562Sot 13:27AGJENT PËR SHITJE TË PRONËS Vila , Tiranë
Qera, Vilë, Teg, Tiranë, 2500 € Muaj, ID PRO26562
2 500 EUR / muaj

Shitet, Garazh, Don Bosko, Tiranë 70,000 € ID: PRO28510Sot thirteen:17DYQANI Ambiente biznesi Të tjera , Tiranë
Shitet, Garazh, Don Bosko, Tiranë 70,000 € ID: PRO28510
70 000 EUR

Qera, Vila, Teg, Tiranë, 2000€ muaj, ID PRO26270Sot 12:46AGJENT PËR SHITJE TË PRONËS Vila , Tiranë
Qera, Vila, Teg, Tiranë, 2000€ muaj, ID PRO26270
2 000 EUR / muaj

Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja, Tiranë 2,000 € /MuajSot 12:46AGJENT PËR SHITJE TË PRONËS Vila , Tiranë
Qera, Vilë, Rruga Jordan Misja, Tiranë 2,000 € /Muaj
2 000 EUR / muaj

��VILE 3~KATESHE ME QERA TE REZIDENCA GARDEN VILLAS NE TEGSot eleven:31Vila , Tiranë
��VILE 3~KATESHE ME QERA TE REZIDENCA GARDEN VILLAS NE TEG
2 000 EUR / muaj

Online
BILET UDHETIMI TIRANE-MADRID Sot 10:33Të tjera , Tiranë
BILET UDHETIMI TIRANE-MADRID
50 EUR

Makina me Qera ne Rinas,0672136575,makine me qira Sot 10:22Makina , Tiranë
Makina me Qera ne Rinas,0672136575,makine me qira
Viti: 1999
Kilometrazha: one hundred seventy 000 – 179 999

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *